Czy już wakacje?

Dla niektórych tak. 21 czerwca pożegnano absolwentów sadowieńskiego Gimnazjum.

Uroczyście i oficjalnie Gimnazjum w Sadownem opuściło 21 czerwca 56-ciu absolwentów, uczniów dwóch najstarszych klas tej Szkoły (jeszcze tylko w piątek odbiorą świadectwa). Do Hali Sportowej na tę uroczystość przybyli koledzy ze wszystkich klas gimnazjalnych, pedagodzy i zaproszeni goście – włącznie z najwyższą władzą w Gminie, Wójtem p. Waldemarem Cyranem. Absolwenci powitali ich polonezem w swoim wykonaniu.

– Dzisiaj opuszczacie mury naszej Szkoły i wkraczacie w nowe, już dorosłe życie. Jesteśmy dumni, że byliście naszymi uczniami. Otrzymaliście właściwe wychowanie. Życzę Wam powodzenia oraz sukcesów i… nie zapominajcie o nas – żegnała swoich uczniów Dyrektor Gimnazjum p. Małgorzata Zyśk.

Życzenia i ciepłe słowa popłynęły też z ust gości, a w podziękowaniu – również dyplomy i symboliczne nagrody dla najlepszych uczniów, społeczników, sportowców oraz otarta ukradkiem łezka wychowawczyń: p. Marty Kotowskiej i p. Renaty Majbańskiej, ale też niejednego ucznia, już absolwenta.

Na pożegnanie jeszcze humorystyczna część artystyczna, którą przygotowali absolwenci i pożegnania z kwiatkami, indywidualne oraz grupowe. Więc… wszystkiego dobrego Drodzy Absolwenci!

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński