Majówkowo-rowerkowo…

Na łamach Info Sadowne systematycznie zachęcamy do wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu i staramy się przedstawiać uroki najbliższej okolicy.

Dotychczasowe wiosenne weekendy wyjątkowo sprzyjały spędzaniu wolnych chwil poza domem. Te ostatnie – już majowe – są ciepłe, słoneczne, a przyroda wykorzystując takie warunki wprost „wybuchła” świeżą zielenią, kwieciem i jego aromatami. Stąd też samotnie, we dwoje lub większą grupką siądźcie na rowerki i ruszcie „w plener”.

Wszystkim tylko przypominamy, że na naszym portalu i stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem możecie odnaleźć 10 propozycji z mapkami i opisami wycieczek rowerowych po Naszej Gminie, jakie przedstawiliśmy w roku ubiegłym i dwie tegoroczne. Spróbujcie je wykorzystać właśnie teraz, bo wielość świeżych barw, odgłosy ptactwa i wspaniały zapach leśnych konwalii, ogrodowych bzów i przydrożnych akacji, wkrótce będzie już przez długie miesiące nieosiągalny.

A zupełnie przy okazji poprawicie swą sprawność fizyczną i poznacie lub odświeżycie znajomość z miejscami, które czynią tereny Gminy Sadowne wyjątkowo atrakcyjnymi turystycznie.

Zapraszamy więc do zapoznania się z propozycjami tras rowerowych na stronie http://gok.sadowne.pl/rekreacja/trasy-rowerowe

Tekst: RW