Promujemy SADOWNE!

Młodzież z ZSP w Sadownem bierze udział w regionalnym Turnieju zespołów i innych organizacji, zajmujących się kulturą regionu.

Prezentację naszej grupy można zobaczyć na portalu Podlasie24.pl. Główną nagrodą w rywalizacji jest wyjazd zespołu do Brukseli. Prezentacja zgłoszonych grup  do Turnieju odbywa się również na antenie Katolickiego Radia Podlasie oraz w lokalnej prasie. Będzie trwać do 14 sierpnia 2018 r.

Głosowanie za pomocą SMS (509 056 590), za pośrednictwem kuponów z prasy lokalnej  i  za pomocą Internetu na portalu podlasie24.pl potrwa od 16 sierpnia do 3 września. W jego wyniku zostanie wyłonionych 10 najlepszych zespołów.  Będzie można głosować SMS-owo, za pośrednictwem kuponów drukowanych w prasie i poprzez portal podlasie24.pl.
Finał odbędzie się 30 września 2018 roku w Górznie. Weźmie w nim udział 10 najlepszych kół. Również pozostali uczestnicy będą mogli pojawić się ze swoim stoiskiem, wziąć udział we wspólnym śpiewaniu czy poprowadzić warsztaty rękodzieła. Gwiazdą wydarzenia będzie Zenek Martyniuk.

Kochani mieszkańcy Sadownego i okolic, przyjaciele naszej młodzieży, koledzy, rodziny i znajomi naszych artystów! Oczywiście liczymy na Waszą pomoc w sierpniu, w czasie głosowania.

Informacja o Stowarzyszeniu:

http://www.podlasie24.pl/turniej-kgw/stowarzyszenie-kulturalno-oswiatowe-dzialam—kgw-1-25b63.html

Film promocyjny naszej młodzieży można zobaczyć tutaj:

  https://drive.google.com/file/d/1GxjK3ckENGYCQdozXnq5ofQPnaVLBrkh/view