Wszyscy zwyciężyli

11 marca w sadowieńskiej Hali Sportowej odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2009. Wszystkie drużyny zasłużyły na Puchar Wójta Gminy Sadowne i go otrzymały.

Organizatorem Turnieju był Klub Sportowy “Wicher” Sadowne, który postawił sobie za cel popularyzację halowej piłki nożnej. Do Turnieju zgłosiło się 10 drużyn: Wicher Sadowne I, Wicher Sadowne II, Akademia Piłkarska Sokołów Podlaski I, Akademia Piłkarska Sokołów Podlaski II, Korona Jadów I, Korona Jadów II, Korona Jadów III, Błękitni Stoczek, LKS Ostrówek i Huragan Wołomin.

Zgodnie z regulaminem, drużyny pięcioosobowe rozgrywały dwunastominutowe mecze systemem każdy z każdym, a proszę mi wierzyć – rozgrywki były na wysokim poziomie i z dużym zaangażowaniem piłkarzy, a także licznej grupy przybyłych na Turniej kibiców. W międzyczasie zadbano również o inne atrakcje – w przerwach meczowych odbywało się losowanie ciekawych gadżetów, a zawodnicy i kibice mogli korzystać z działającego obok bufetu, również z ciepłym posiłkiem.

Organizator postanowił, iż nie zostanie wyłoniony zwycięzca Turnieju, a wszystkie drużyny i piłkarze zostaną wyróżnieni. Puchary, dyplomy i medale wręczył zawodnikom Wójt Gminy Sadowne p. Waldemar Cyran.

Podsumowując, wszyscy zawodnicy za swoją świetną grę zasłużyli na miano zwycięzcy, a Turniej na trwałe wpisze się w kalendarz imprez promujących sport w naszej Gminie. Brawo WICHER i brawo młodzi adepci sztuki piłkarskiej!

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński