Paweł był najlepszy!

W niedzielę 28 maja rozegraliśmy Spławikowo – Gruntowe Zawody Wędkarskie o Puchar Mistrza Koła na ŁOWISKU JEGIEL w Nowej Wsi koło Wyszkowa. 

Jak co roku i tym razem również pogoda nam dopisała, było bardzo słonecznie z lekkim wiaterkiem.  Do rywalizacji zgłosiło się 13-tu zawodników. Po rozlosowaniu stanowisk i zajęciu miejsc rozpoczęliśmy zawody w dwóch turach.

Ładna pogoda zapowiadała całkiem dobre wędkowanie, jednak to nic bardziej mylnego. Ryby nie miały apetytu na stosowane przez naszych zawodników przynęty, co w efekcie przyniosło słabe wyniki. Podczas pierwszej trzygodzinnej tury zawodnicy złowili kilka karpi, karasi oraz okoni, lecz ilości łowionych ryb nie były oszałamiające. Po krótkiej przerwie na grilla rozpoczęliśmy drugą turę, lecz nawet zmiana stanowisk nie przyniosła lepszych wyników – ryby w dalszym ciągu nie miały zamiaru ,,współpracować”.
W drugiej turze zawodnicy dołowili jeszcze kilka karpi i amurów i w ten oto sposób po sześciogodzinnych zmaganiach zakończyliśmy zawody, tym samym wyłaniając zwycięzców:
I miejsce – Paweł Sokołowski z wynikiem 2810 pkt.

II miejsce – Karol Pakieła z wynikiem 2070 pkt.

III miejsce – Mateusz Kuczkowski z wynikiem 1900 pkt.

Nagrodę za największą rybę zdobył Paweł Sokołowski.

Gratulujemy zwycięzcom !!! 
Serdeczne podziękowania dla wszystkich zawodników za sportową postawę i wspaniałą atmosferę podczas zawodów.
Jednocześnie zapraszamy wszystkich członków naszego Koła do brania udziału w kolejnych zawodach organizowanych przez nasze Koło – jak zwykle czekają ciekawe nagrody.

ZAPRASZAMY !

Tekst/foto: Karol Pakieła