„Wicher I” wygrał Turniej

Tradycyjnie w Sadownem odbywa się też Wakacyjny Turniej Piłki Plażowej. Tegoroczny wygrała drużyna o nazwie „Wicher I”.

Kolejny już raz Klub Sportowy WICHER Sadowne organizuje podczas wakacji turniej siatkówki plażowej. Jego współorganizatorami są także: Urząd Gminy Sadowne, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Zarząd Województwa Mazowieckiego.

Turniej odbywa się na specjalnie przygotowanym do tego celu boisku przy basenie pływackim w Sadownem. Tegoroczny Turniej odbył się 13 sierpnia i przystąpiło do niego cztery trzyosobowe drużyny. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów. Po męczących meczach eliminacyjnych w finale spotkał się Wicher I i Wicher II. Ten pierwszy okazał się silniejszy i rozgromił w dwóch setach swoich rywali, a faktycznie – również kolegów z Klubu.

Ostateczne wyniki Turnieju Piłki Plażowej przedstawiają się następująco:

– I miejsce – Wicher I

– II miejsce – Wicher II

– III miejsce – Młodzieńcy

– IV miejsce – Rafałki

Na najlepszego siatkarza Turnieju wybrano Ewę Wójcicką.

Wszyscy zawodnicy Turnieju nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami, a drużyny pucharami. Wręczyli je przedstawiciele Organizatorów: Emil Filipiak i Kamil Koroś z Klubu Sportowego „Wicher” Sadowne. Oczywiście po utracie kalorii konieczne było też ich uzupełnienie, stąd przygotowany dla wszystkich grillowy poczęstunek. Organizatorzy Turnieju zapowiedzieli też jego kolejną edycję, która odbędzie się… oczywiście podczas przyszłorocznych wakacji. Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w święcie siatkówki plażowej, a tegorocznym uczestnikom gratulujemy zapału i wytrwałości.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński