Głosowanie zakończyło się!

W imieniu Gminnej Biblioteki Publicznej w Sadownem bardzo dziękujemy wszystkim internautom, którzy oddali swój głos na tę Bibliotekę w konkursie internetowym pn. „Przerwa na wspólne czytanie”.

Jak wiemy, Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem zgłosiła się do Konkursu „Przerwa na wspólne czytanie”. Jego celem było wyłonienie w toku głosowania bibliotek, które zostaną nagrodzone zestawami książek dla dzieci. Głosowanie takie trwało przez cały październik br.

W konkursie przewidziano 20 Nagród Głównych (po 250 książek dla dzieci wraz z pufami do wspólnego czytania) i 100 Nagród II Stopnia (50 książek dla dzieci). Otrzymają je biblioteki, które zanotują największą ilość głosów w Konkursie. Jak wynika ze statystyk, GBP w Sadownem nie znajdzie się w gronie laureatów, ale pocieszające jest, że zgromadziła i tak znaczną ilość głosów w porównaniu do np. pozostałych bibliotek powiatu węgrowskiego. Tym razem nam się nie udało znaleźć się w czołówce tej „zabawy”, ale wiemy, że wiele osób popiera działalność Naszej Biblioteki. Dzięki wielkie wszystkim, którzy poświęcili chwilę drogocennego czasu i zagłosowali!

 

Tekst: Sławek Chyliński