Czy to był spisek?

Chyba tak. „Knowania” pewnej grupy osób miały jednak w tym przypadku pozytywny finał.

A wszystko działo się 3 listopada, wieczorową porą. Uczestnicy spisku doprowadzili do spotkania towarzyskiego z Info Sadowne, czyli moją osobą, w kawiarni „Caffe Marica” w Sadownem. Ponoć pomysł tego, z pozoru zwykłego spotkania, narodził się ad hoc. Po przekroczeniu progu kawiarni okazało się jednak, że… spotkanie to ma o wiele większą rangę i weźmie w nim udział znacznie więcej miłośników spotkań towarzyskich.

Spisek pewnej grupy naszych mieszkańców powiódł się. Sprawcy tych manipulacji przygotowali niespodziankę – spotkanie, którego powodem był opisywany wcześniej jubileusz 5-lecia działalności w Gminie Sadowne Portalu Info Sadowne.

Oczywiście rozpoczęto oficjalnym powitaniem, symboliczną lampką szampana oraz kwiatami i życzeniami od kilkudziesięcioosobowego grona współpracowników oraz sympatyków Portalu, rodziny, przyjaciół i naszych władz, które reprezentowali: Wójt Gminy Sadowne p. Waldemar Cyran i Przewodniczący Rady Gminy Sadowne p. Piotr Olkowski, a także kierownicy instytucji gminnych i przedstawiciel Jednostki Strzeleckiej 5001.

W tym miejscu muszę posłużyć się cytatem oficjalnych gratulacji, które „spiskowcy” (przepraszam wszystkich, którzy kryją się pod tą nazwą, bo jednak okazali się wiernymi przyjaciółmi) przekazali na moje ręce:

Gratulacje i podziękowania

dla

Pana Sławomira Chylińskiego

Redaktora Naczelnego

Nieoficjalnego Portalu Informacyjnego o Gminie Sadowne

Info Sadowne

z okazji jubileuszu 5-lecia działalności.

Dziękujemy za pomysł i prowadzenie portalu poświęconego wydarzeniom z naszej okolicy, za szybkie, ciekawe i rzetelne relacje.

Życzymy wiele sukcesów, szerokich perspektyw rozwoju, wytrwałości w realizacji zamierzeń, satysfakcji ze społecznej misji oraz wielu powodów do radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Z wyrazami szacunku

i tu wiele, wiele podpisów uczestników tego spotkania.

A spotkanie? Udało się, osłodził je okazały tort i… mam nadzieję, że wszyscy uczestnicy opuszczali lokal z zadowoleniem. Było wiele ciepłych słów i oczywiście planów, a także nowych pomysłów. Chyba wystarczy ich na kolejne pięć lat, a może dłużej…

Dziękuję wszystkim inicjatorom, uczestnikom tego „spisku” i tak uroczego spotkania za życzenia oraz dobre słowo, które potwierdza zasadność mojej dotychczasowej pracy na rzecz Gminy Sadowne i jej mieszkańców.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam…

Zdjęcia w galerii Google>>>

Sławek Chyliński

Foto: Danuta Chylińska