Już po feriach!!!

Zakończyły się ferie zimowe w naszych szkołach. Wspomnijmy je jeszcze raz.

W Sadownem specjalną ofertę dla dzieci, a nawet całych, rodzin przygotował na tegoroczne ferie zimowe Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem.

Również w tym roku nasza placówka przygotowała na ferie zimowe ciekawą ofertę zajęć dla naszych najmłodszych i nie tylko – stwierdza Dyrektor sadowieńskiego GOK p. Ewa Piórkowska.

– Przez dwa tygodnie, we wszystkie dni robocze – oprócz poniedziałków, na zajęciach mieliśmy komplet dzieciaków, które czynnie w nich uczestniczyły. Oprócz zajęć w hali sportowej czy zajęć ceramicznych lub plastycznych, zainteresowani mogli podczas warsztatów nauczyć się sztuki tworzenia komiksów, a wytrwali brali udział w zabawach na śniegu i mogli zaprezentować swoje umiejętności jazdy na łyżwach podczas wyjazdu na lodowisko w Ostrowi Mazowieckiej. Podsumowaniem zajęć był bal karnawałowy, podczas którego zabawom nie było końca – podsumowuje p. Dyrektor.

Faktycznie dzieciaki miały mnóstwo zajęć i te, które były stałymi bywalcami Gminnego Ośrodka Kultury, na pewno nie nudziły się. Oferta feryjnych zajęć była bogata, a o balu, o którym wspomniała p. Dyrektor, pisaliśmy już w artykule pt. „Wesoło, zabawowo, karnawałowo…”. Obejrzyjmy jeszcze krótką fotorelację z pozostałych zajęć, a po feriach… zapraszamy do GOK-u na równie ciekawe zajęcia stałe.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst: Sławek Chyliński

Foto: GOK/Sławek Chyliński