GOK już powitał wakacje!

Wspólna zabawa, ognisko, kiełbaski. 21 czerwca Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem powitał wakacje.

Pierwszy dzień tegorocznego lata był jednocześnie ostatnim dniem zajęć stałych w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem. Dla uczestników tych zajęć przygotowano pożegnalne ognisko z zabawami i oczywiście pieczonymi na ognisku kiełbaskami. Pogoda ku temu szczególnie dopisała i wszyscy zainteresowani propozycją stawili się w czwartkowe popołudnie na polanie Koła Łowieckiego św. Huberta.

Zabawa w takim miejscu i towarzystwie mogłaby trwać bez końca, jednak kiedyś trzeba wrócić do domu zwłaszcza, że następnego dnia wypada iść do szkoły – po świadectwo, oczywiście „z paskiem”.

Przypomnijmy tylko, że w mijającym roku szkolnym GOK oferował dzieciakom i trochę starszym zajęcia stałe: językowe, ceramiczne, plastyczno – techniczne, teatralne, muzyczne, korekcyjne, informatyczne oraz edukacyjne „Mały Edison”. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. A z jakich zajęć będzie można skorzystać w nowym roku szkolnym? Zobaczymy, bo na razie GOK przygotowuje gamę zajęć wakacyjnych dla najmłodszych, ale o tym wkrótce.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński