Uwaga! Proponujemy Państwu zakupy!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem oferuje zainteresowanym możliwość nabycia unikatowych prac wykonywanych przez pracownię ceramiki i podczas innych zajęć funkcjonujących tu sekcji.

Wśród wielu sekcji działających w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem są te, które kształtują zdolności manualne i estetyczne uczestników zajęć, a efektem tego są rzeczy trwałe i piękne. Do takich zajęć zalicza się m.in. pracownię ceramiki i pracownię plastyczną GOK Sadowne.

Chcemy podzielić się z Państwem rzeczami pięknymi i użytecznymi, które są tworzone w naszym Ośrodku. Dzięki temu będziecie Państwo mogli nabyć prace unikatowe, które mogą być niepowtarzalnym prezentem dla Waszych najbliższych i będą cieszyć oko przez wiele lat, a jednocześnie wesprzecie Państwo rozwój naszej instytucji.

Ceramika wykonana w Gminnym Ośrodku Kultury powstała z naturalnych surowców, a szkliwa ją pokrywające są w pełni bezpieczne. Miski, patery i talerze, oprócz funkcji użytkowej, będą doskonałą dekoracją dla Waszego stołu, a podłużne foremki doskonale sprawią się jako koszyczki na chleb. Wszystkie naczynia można myć w zmywarkach.

W doniczkach, dzięki temu, że nie są one pokryte szkliwem od wewnątrz, kwiaty rosną doskonale, a wysoka temperatura wypału sprawia, że bezpiecznie mogą stać w ogrodzie od marca do listopada.

Jeśli zainteresuje Państwa kształt lub forma jakiegoś naczynia, a nie znajdziecie odpowiedniego dla Was koloru lub chcielibyście coś zmienić, możemy na zamówienie wykonać pracę według Państwa opisu – ogranicza nas jedynie wielkość pieca – praca nie może mieć więcej niż 45 cm średnicy.

Prezentowane przez nas przedmioty można nabyć bezpośrednio w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem, a także za pomocą poczty internetowej, wysyłając swoje zamówienie na adres e-mail: goksadowne@wp.pl – istnieje możliwość wysyłki zamówionych przedmiotów firmą kurierską w opcji za pobraniem lub po przedpłacie (do wartości przedmiotu należy dodać koszt przesyłki kurierskiej) na konto GOK Sadowne: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 35, 07-140 Sadowne, nr konta – 95923600080260048820000010. Można też skorzystać z przycisku „Wiadomość” przy zdjęciu konkretnego produktu.

Dodatkowe informacje pod nr tel.:  stacjonarny – (25) 644 28 95 lub komórkowy – 502 086 989.

Nasza oferta znajduje się na stronie https://www.facebook.com/pg/Gminny-O%C5%9Brodek-Kultury-w-Sadownem-200216416707700/shop/?rid=200216416707700&rt=6

Serdecznie zapraszamy do zakupów!