Wędkarze obradowali…

W niedzielę 10 lutego członkowie Koła nr 27 Polskiego Związku Wędkarskiego w Sadownem spotkali się w GOK-u na Zebraniu Sprawozdawczym.

Przed obradami tradycyjną minutą ciszy uczczono pamięć Kolegów, którzy odeszli w ostatnim roku na Wieczne Łowy. Następnie Prezes Koła Karol Pakieła złożył sprawozdanie z prac Zarządu, a Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Mariusz Postek przedstawił efekty jej pracy. Skarbnik Koła Leszek Bojar omówił zasady opłat składek jakie obowiązują w tym roku.

W 2018 roku sadowieńskie koło wędkarskie liczyło 97 członków, a prócz zorganizowania zawodów spławikowych, spinningowych i rodzinnych, wędkarze czyścili ze śmieci nadbrzeża wód, pomagali w organizacji biegu Grzymały oraz zorganizowali w Szkole Podstawowej w Sadownem konkurs plastyczny związany z przyrodą.

W toku dyskusji i snucia planów pracy Koła w 2019 roku podkreślano konieczność zorganizowania Wędkarskiego Dnia Dziecka oraz większego zaangażowania się w prace z dziećmi i młodzieżą, która interesuje się wędkarstwem.

Zebranie zakończyło się uroczystym wręczeniem Złotej Odznaki PZW, którą Zarząd Główny przyznał Krzysztofowi Koroś w uznaniu jego zasług dla wędkarstwa.

Zarząd Koła