75 lat LO w Sadownem

Na razie musimy pozostać w domach, ale Liceum Ogólnokształcące im. W. Orkana w Sadownem już planuje i zaprasza na kolejny Zjazd Absolwentów. Miejmy nadzieję, że odbędzie się on jesienią tego roku.

A oto komunikat ze strony szkoły, na razie z prośbą o przesyłanie materiałów dot. naszego Liceum.

W związku ze zbliżającym się terminem kolejnego Zjazdu Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. W. Orkana w Sadownem pragniemy zachęcić wszystkich absolwentów do włączenia się w akcję gromadzenia materiałów: zdjęć (wraz z opisem), ciekawych wspomnień i  anegdot związanych z naszą szkołą. Chcemy, żebyście byli współautorami publikacji poświęconej  temu wydarzeniu.  Spotkamy się jesienią, ale już dziś warto dzielić się wspomnieniami o tych, którzy tworzyli historię tej szkoły. Prosimy o przesyłanie informacji…  Z góry dziękujemy za współpracę.   

Zapraszamy też na stronę szkoły – http://www.liceumsadowne.pl/