Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

24 czerwca w m. Karczewiec mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo rowerzyście, który w wyniku doznanym obrażeń trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

27 czerwca w m. Zając mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Audi podczas włączania się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Toyocie w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Sadowne, mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad pojazdem uderzając w zaparkowany na poboczu pojazd Dacia. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i zdrowym rozsądkiem.

sierż. szt. Monika Księżopolska