Kronika policyjna 23 – 25 września 2020

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

23 września w m. Sadowne mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki VW, nie zachował ostrożności podczas wykonywania manewru cofania, doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym Oplem. Nikt nie doznał obrażeń.

24 września w m. Łochów doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 71-letnia rowerzystka, chcąc wyjechać z drogi podporządkowanej, zderzyła się z pojazdem marki Peugeot. W wyniku doznanych obrażeń kobieta została przewieziona do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez KP w Łochowie.

W tym samym dniu w m. Łochów mieszkaniec pow. przasnyskiego, kierując pojazdem marki Opel, w sposób nieprawidłowy wykonał manewr zmiany pasa ruchu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia się z pojazdem marki Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

25 września w m. Sadowne mieszkaniec pow. olsztyńskiego, kierując pojazdem marki Opel, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo skuterem, w wyniku czego doszło do zderzenia. Pasażerka skutera trafiła do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.  

mł. asp. Monika Księżopolska