Z pasją łatwiej żyć

2013.06.24.1Konik Polny, to gospodarstwo agroturystyczne położone malowniczo wśród przepięknych pól i lasów wsi mazowieckiej. Z okien naszego domu rozciąga się widok na las, pastwiska i staw rybny.

Mieszkamy na uboczu 1 km za wsią. Jest u nas cicho i spokojnie. Główna atrakcja w „Koniku Polnym” to oczywiście konie. Naszym gościom oferujemy zdrową żywność, świeże powietrze, domową atmosferę i miły nastrój. Prowadzimy naukę jazdy konnej, przejażdżki w terenie, rajdy konne oraz obozy jeździeckie. Zajeżdżamy młode konie pod siodło i przygotowujemy je do przyjaznej współpracy z człowiekiem.

Tak Pani Ewa Szadyn mówi na swoim blogu o pasji życia, którą są konie, stadnina i wieś – wspólnie z mężem prowadzą gospodarstwo w Żarnówce k. Grębkowa. Potrafi o tym opowiadać godzinami i słuchacze są pochłonięci wątkami z jej życia.

Tak było i dzisiaj (24 czerwca) w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem, w którym Pani Ewa gościła na spotkaniu autorskim o tematyce „Rola pasji w życiu człowieka”, a jej słuchaczami byli uczniowie szkół podstawowych z Grabin, Kołodziąża i Orzełka.

Warto było posłuchać, a szerzej o koniach Pani Ewy na jej blogu.