Jest nagroda dla Przedszkola w Sadownem!

W ubiegłym roku szkolnym, kolejny już raz, wraz z rodzicami zbieraliśmy butelki PET i makulaturę. Braliśmy udział w „Konkursie – zbiórka surowców wtórnych”, którego Organizatorem było Województwo Mazowieckie.

Oczywiście w trakcie dużo problemów: pandemia, zakaz wstępu rodziców na teren placówki, problem z oddaniem zebranych butelek do skupu, brak informacji o rozstrzygnięciu konkursu, brak przyznawania miejsc konkursowych i mnóstwo wykonanych telefonów do Organizatora konkursu z zapytaniem o wyniki. Były też chwile zwątpienia. Ostatecznie udało się!

Za zaangażowanie i czynny udział w XVI edycji „Konkursu – zbiórka surowców wtórnych” 28 listopada br. otrzymaliśmy od Organizatora konkursu „Dyplom uznania” oraz nagrodę, którą jest zestaw Power audio Sony.

Agata Sędek

P.S. W imieniu Organizatora oraz Pani Dyrektor Przedszkola dziękujemy gronu pedagogicznemu Przedszkola w Sadownem, naszym przedszkolakom, a także ich rodzicom za włożony trud i zaangażowanie w udział w Konkursie oraz… oczywiście gratulujemy sukcesu.