Kronika policyjna 16 – 17 grudnia 2020

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

16 grudnia w m. Liw mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW wykonując manewr wyprzedzania pojazdu Volvo zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem marki Renault. W wyniku obrócenia VW uderzył także w pojazd, który wyprzedzał Volvo. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Korytnica mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Renault uderzył prawym lusterkiem pieszego, który szedł po niewłaściwej stronie drogi, bez elementów odblaskowych.  Nikt nie doznał obrażeń.

17 grudnia w m. Sadowne kierująca Fiatem zderzyła się z pojazdem marki Volvo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Fiat nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Volvo w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Kierujący Volvo doznał obrażeń ciała.  Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez KP w Łochowie.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

mł.asp. Monika Księżopolska