Kronika policyjna 21-27 grudnia 2020

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę także podczas tankowania na stacjach paliw.

21 grudnia w m. Karczewizna mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW podczas wykonywania manewru wymijania pojazdu marki Renault uderzył w jego lewy bok. W wyniku zderzenia VW zjechał na lewą stronę jezdni uderzając w przydrożne drzewo, następnie uderzył w ogrodzenie jednej z posesji i dachując uderzył w budynek. Kierujący VW w wyniku doznanych obrażeń trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

23 grudnia w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierująca pojazdem Citroen podczas włączania się do ruchu wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu Toyotą w wyniku czego doszło do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w m. Węgrów na ul. Piłsudskiego mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Mazda na skrzyżowaniu z drogą z pierwszeństwem przejazdu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki VW. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów na ul. Mickiewicza mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Daihatsu podczas wykonywania manewru włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki VW. Nikt nie doznał obrażeń    

24 grudnia w m. Sadowne mieszkaniec pow. węgrowskiego tankując na stacji paliw usiłował odjechać nie wyjmując węża dystrybutora powodując jego uszkodzenie.

27 grudnia w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w znaki drogowe. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

mł. asp. Monika Księżopolska