Kronika policyjna 18-24 stycznia 2021

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

18 stycznia w m. Korytnica kierujący pojazdem marki BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad swoim pojazdem przejechał na przeciwległy pas drogi gdzie doprowadził do zderzenia z pojazdem VW. Nikt nie doznał obrażeń.

19 stycznia w m. Wyszków, mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota po wykonaniu manewru zawracania nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu sam. m-ki Citroen doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

21 styczeń w m. Gorki Borze, mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi jadąc na wprost i ciągnąc przyczepioną do haka zgrabiarkę zaczepił o jadący z przeciwka samochód marki Ford. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Witanki, mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Mercedes podczas manewru wymijania zderzył się lusterkiem z samochodem marki Peugeot. Nikt nie doznał obrażeń.

21 stycznia w m. Sadowne, mieszkaniec pow. wysokomazowieckiego, kierując pojazdem marki Scania nie zachował należytego odstępu od poprzedzającego go pojazdu Daf co doprowadziło do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

23 stycznia w m. Sadowne mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Fiat podczas włączania się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo pojazdowi m-ki Ford w wyniku czego doszło do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

24 stycznia w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault podczas manewru cofania nie zachował szczególnej ostrożności w wyniku czego doprowadził do zderzenia z pojazdem m-ki Audi. Nikt nie doznał obrażeń.

mł. asp. Monika Księżopolska