Kronika policyjna 16 – 19 lutego 2021

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

16 lutego w m. Wola Orzeszowska mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Toyota nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas zderzając się z pojazdem marki Mazda. Nikt nie doznał obrażeń.

18 lutego w m. Połazie Świętochowskie, mieszkaniec pow. warszawskiego, kierując pojazdem marki VW nie dostosował prędkości do warunków panujący na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd marki Mitsubishi. Nikt nie doznał obrażeń.

19 lutego w m. Nowa Sucha mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem marki Mercedes. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Pogorzelec mieszkaniec woj. podkarpackiego, kierując pojazdem marki Audi zderzył się z sarną, która wbiegła na jezdnię w wyniku czego kierujący stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, wjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd wywrócił się na dach. Nikt nie doznał obrażeń.

19 lutego w m. Śnice mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała do rowu i uderzyła w drzewo. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

mł. asp. Monika Księżopolska