Kronika policyjna 15 – 20 marca 2021

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych m.in. z dzikimi zwierzętami. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

15 marca w m. Podsusze mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda zderzył się z sarną, która wbiegła na jezdnię z prawej strony. Kierujący nie doznał obrażeń. Zwierzę padło na miejscu zdarzenia.

W tym samym dniu w m. Kamionna mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford uderzył w wbiegającą z jego lewej strony sarnę. Kierujący nie doznał obrażeń. Zwierzę padło na miejscu zdarzenia.

16 marca w m. Warchoły mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Citroen podczas wykonywania manewru cofania najechał na stojący na jezdni pojazd marki Audi. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

18 marca w m. Liw mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Mazda zderzył się z łosiem, który wbiegł na jezdnię. Kierujący nie doznał obrażeń.

19 marca w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Fiat włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Skoda w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Paplin mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Ford nie upewnił się przy zamiarze skrętu w lewo i uderzył w wyprzedzający go pojazd marki VW. Nikt nie doznał obrażeń.

20 marca w m. Łochów mieszkaniec pow. siedleckiego, kierując pojazdem marki VW zbliżając się do przejazdu kolejowego wjechał za sygnalizator w chwili rozpoczęcia opuszczania szlabanu, który uderzył w maskę pojazdu. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę przy przejazdach kolejowych

mł. asp. Monika Księżopolska