Kronika policyjna 22 – 27 marca 2021

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

22 marca w m. Łochów mieszkanka pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Nissan uderzyła w sarnę, która wbiegła na jezdnię. Kierująca nie doznała obrażeń natomiast zwierzę padło na miejscu.

23 marca w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Peugeot nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Mercedes doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

24 marca w m. Sulki gm. Wierzbno mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo pojazdowi marki Renault doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

26 marca w m. Korytnica mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie ustąpił pierwszeństwa kierującej pojazdem marki Daewoo co doprowadziło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

27 marca w m. Łochów mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki VW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z prawej strony pojazdem marki Opel. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Mercedes nie ustępując pierwszeństwa przejazdu zderzył się z kierującą pojazdem marki Citroen. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę przy przejazdach kolejowych

mł. asp. Monika Księżopolska