Kronika policyjna 21 – 23 maja 2021

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło wielu do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

21 maja w m. Liw mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Skoda zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki Mercedes. Nikt nie doznał obrażeń.

22 maja w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Daewoo nie zastosował szczególnej ostrożności podczas wyjeżdżania z miejsca parkingowego w wyniku czego uderzył tyłem swojego pojazdu w drzwi pojazdu marki Kia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Honda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki VW doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

22 maja w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Mitsubishi podczas wykonywania manewru cofania uderzyła w pojazd marki Honda. Nikt nie doznał obrażeń.

23 maja w m. Wyszków mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki BMW w wyniku zmęczenia zasnął w wyniku czego zjechał na pobocze, uderzył w znak drogowy i przewrócił się na dach. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

mł. asp. Monika Księżopolska