Kronika policyjna 26 – 29 maja 2021

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do wielu zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę do kierujących rowerami.

26 maja w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Ford doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

27 maja w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując rowerem uderzył w unieruchomiony samochód marki Mazda. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Kołodziąż Rybie mieszkaniec pow. węgrowskiego znajdując się w stanie nietrzeźwości (ponad 2 promile alkoholu) kierował rowerem, ponad to wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód marki Audi powodując jego uszkodzenia. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Łochowie.

27 maja w m. Zgrzebichy mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki BMW zderzył się z sarną. W wyniku zderzenia auto uległo uszkodzeniu. Nikt nie doznał obrażeń

28 maja w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford zderzył się z sarną, która wbiegła na jezdnię powodując uszkodzenia pojazdu. Nikt nie doznał obrażeń.

29 maja w m. Węgrów mieszkaniec pow. siedleckiego, kierując pojazdem marki Nissan, wykonując manewr cofania uszkodził lusterko w zaparkowanym pojeździe marki Iveco. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

mł. asp. Monika Księżopolska