Kronika policyjna 20 – 26 września 2021

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

20 września w m. Węgrów mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Suzuki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Natolin, mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Peugeot uderzył w sarnę, która wbiegła na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

21 września w m. Węgrów mieszkaniec pow. siemiatyckiego, kierując pojazdem ciężarowym wraz z naczepą wykonując manewr skrętu w prawo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Skoda doprowadzając do zderzenia.  Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Tego samego dnia w m. Trzebucza kierująca pojazdem marki Peugeot z nieustalonych dotąd przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu następnie do rowu, gdzie uderzyła w przepust oraz drzewo. W wyniku doznanych obrażeń została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

22 września w m. Górki Borze mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując ciągnikiem rolniczym marki Ursus nieprawidłowo wykonał manewr wymijania czym doprowadził do zderzenia się z pojazdem ciężarowym marki Man. Nikt nie doznał obrażeń.

23 września w m. Łochów mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki VW nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Audi najeżdżając na jego tył.  Nikt nie doznał obrażeń.

24 września w m. Liw mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki VW nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Opel doprowadzając do zderzenia. Ponadto, kierujący VW nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen podczas wykonywania manewru cofania uderzyła w pojazd marki Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

26 września w m. Wrotnów mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując motocyklem marki Yamaha z nieustalonych dotąd przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z pojazdem marki Citroen. Kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

mł. asp. Monika Księżopolska