Kronika policyjna 18 – 22.10.2021

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

18 października w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Nissan wykonując manewr cofania uderzył w zaparkowany pojazd marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. łosickiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Daf z naczepą podczas wykonywania manewru skrętu w prawo z lewego pasa ruchu zderzył się z pojazdem marki Opel. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

19 października w m. Jasiorówka mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Kia. Kierujący Audi uciekł z miejsca zdarzenia. Kierujący pojazdem marki Kia w wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Po kilku godzinach kierujący pojazdem marki Audi zgłosił się do KP w Łochowie. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

20 października w m. Węgrów mieszkaniec pow. mławskiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Scania wykonując manewr skrętu w prawo z lewego pasa ruchu zderzył się z pojazdem marki VW. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

21 października w m. Barchów mieszkanka pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki VW nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu marki Nissan w wyniku czego najechała na jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

22 października w m. Zakrzew mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Mazda na prostym odcinku drogi podczas wykonywania manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wpadł w poślizg, zjechał do przydrożnego rowu wywracając pojazd kilkukrotnie. W wyniku doznanych obrażeń kierujący został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

mł. asp. Monika Księżopolska