Kronika policyjna 08 – 14 listopada 2021

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

08 listopada w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierują pojazdem marki Mercedes nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami w wyniku czego najechał na tył pojazdu Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

10 listopada w m. Stoczek mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW podczas wykonywania manewru wymijania zjechał na przeciwległy pas ruchu drogowego i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Kia.  Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. olsztyńskiego kierując pojazdem ciężarowym marki Daf podczas wykonywania manewru skręcania uszkodził pojazd BMW. Nikt nie doznał obrażeń.

10 listopada w m. Skarżyń mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel na prostym, odcinku drogi zjechał na prawe, a następnie na lewe pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewa. Kierujący poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez KPP w Węgrowie.

Tego samego dnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Renault podczas manewru skrętu w prawo z lewego pasa uderzył w pojazd marki Skoda skręcający w prawo. Nikt nie doznał obrażeń.

12 listopada w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Opel doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

14 listopada w m. Liw mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen zderzył się z dzikiem. Który wbiegł na jednię. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Seat nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej drogą z pierwszeństwem przejazdu kierującej pojazdem marki Audi doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

mł. asp. Monika Księżopolska