Kronika policyjna 29.11 – 04.12.2021

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

29 listopada w m. Międzyleś mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Międzyleś mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Suzuki nie zachował należytej ostrożności podczas omijania stojącego na poboczu drogi pojazdu maki Skoda doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

29 listopada w m. Stoczek mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki SCANIA doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem  marki Hyundai nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła  w tył oczekującego na możliwość  skrętu w lewo na posesję pojazdu marki  VW. Nikt nie doznał obrażeń.

30 listopada w m. Żeleźniki mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Man podczas manewru cofania uderzył w unieruchomiony pojazd marki Kia. Nikt nie doznał obrażeń.

01 grudnia w m. Grębków mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda podczas manewru wymijania, na łuku drogi wpadł w poślizg, doprowadził do zderzenia z pojazdem Opel. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, podczas prac drogowych uderzył elementem ładującym koparki w jadący pojazd Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

02 grudnia w m. Liw mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Hyundai podczas wykonywania manewru wyprzedzania doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Iveco. Nikt nie doznał obrażeń.

04 grudnia w m. Dąbrowa obywatel Egiptu kierując pojazdem marki Toyota nie dostosował prędkości do warunków na drodze następnie zjechał do rowu. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Topór mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel będąc w stanie nietrzeźwości ( 4 promile alkoholu) podczas wykonywania manewru wymijania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Lexus. Ponadto posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

mł. asp. Monika Księżopolska