Kronika policyjna 25 – 30 stycznia 2022

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

25 stycznia w m. Łochów mieszkaniec pow. suwalskiego, kierując pojazdem marki Daf podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Skoda doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Opel wykonał za wcześnie manewr skrętu w prawo, po czym wjechał na chodnik i uderzył w znak drogowy przejeżdżając po nim. Nikt nie doznał obrażeń.

28 stycznia w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel podczas wykonywani manewru cofania najechała na kierującą Toyotą. Nikt nie doznał obrażeń.

29 stycznia w m. Proszew A mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie zachował szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu i uderzył w kierującego pojazdem marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń.

30 stycznia w m. Pniewnik mieszkaniec pow. mińskiego, kierując pojazdem marki Seat nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego zjechał do rowu powodując wywrócenie się pojazdu. W wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

mł. asp. Monika Księżopolska