Kronika policyjna 08 – 13 lutego 2022

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

08 lutego w m. Węgrów mieszkaniec pow. sokołowskiego nie stosując się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, kierował samochodem marki Chevrolet oraz doprowadził do kolizji drogowej z innymi pojazdami. Wykonując manewr skrętu w lewo doprowadził do zderzenia się z pojazdem marki Audi. Następnie uderzył w stojący pojazd marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń. Postepowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

W tym samym dniu w m. Łochów kierujący autobusem marki Irisbus wyjeżdżając z przystanku autobusowego zderzył się z przebiegającym przez przejście dla pieszych mężczyzną, który w wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postepowanie prowadzi KP w Łochowie.

10 lutego w m. Szaruty mieszkanka pow. siedleckiego, kierując pojazdem marki Mazda zderzyła się z dzikiem, który przebiegał przez jezdnię. Kierująca nie doznała obrażeń.

13 lutego w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w przydrożne drzewo, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

mł. asp. Monika Księżopolska