Kronika policyjna 23 – 27 marca 2022

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

23 marca w m. Witanki mieszkanka pow. siedleckiego, kierując pojazdem marki Land Rover chcąc uniknąć zderzenia z łosiem, który wbiegł na jezdnię zjechała na pobocze a następnie uderzyła w przydrożne drzewo. Nikt nie doznał obrażeń.

25 marca w m. Starawieś mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu w skutek czego uderzyła w tył pojazdu marki Skoda, którego kierująca w wyniku uderzenia również uderzyła w poprzedzający ją pojazd marki Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel nie ustąpił pierwszeństwa pieszej, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Nikt nie doznał obrażeń.

25 marca w m. Huta Gruszczyno mieszkaniec pow. węgrowskiego siedząc na przewożonym drzewie ciągniętym przez ciągnik spadł na ziemię. W wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

26 marca w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując motocyklem marki Yamaha na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, kierującej pojazdem marki VW. Nikt nie doznał obrażeń.

27 marca w. Witanki mieszkaniec pow. węgrowskiego, znajdując się w stanie nietrzeźwości (ponad 1,5 promila alkoholu) kierował pojazdem marki Toyota, ponadto doprowadził do wywrócenia pojazdu na dach. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

mł. asp. Monika Księżopolska