O MIHI słów kilka…

4 lutego w Sali OSP Sadowne odbyła się prezentacja produktów firmy MIHI.

MIHI to firma, która oferuje produkty kosmetyczne, suplementy diety oraz środki czystości. To już wiedzą mieszkańcy naszego terenu, którzy skorzystali z oferty tej firmy. Nie spotkaliśmy osoby, która nie byłaby zadowolona z zakupów w firmie MIHI.

Do firmy dołączyć może każdy, kupując jej produkty lub wcielić się w rolę konsultanta i prowadzić ich sprzedaż, a złożenie zamówienia może być połączone z rabatem, a w dalszej kolejności nawet z nagrodą rzeczową.

Sobotnie spotkanie w Sadownem zorganizowały konsultantki firmy MIHI, Panie: Lidia Matusik, Natalia Sześciórka, Karolina Krasuska, Emilia Sawicka i Bożena Rostek, a salę wypełniły zaproszone przez nie mieszkanki naszego terenu. W rolę prowadzącej spotkanie wcieliła się P. Sylwia Wojnowska, a w drugiej części P. Lidia Matusik.

Prezentacja nowego katalogu firmy została połączona z omówieniem poszczególnych produktów kosmetycznych dla pań i panów oraz najnowszych środków czystości, niezastąpionych w każdym domu. Uczestniczki spotkania, przy kawie, herbacie i ciastku, miały okazję wypróbować i ocenić kosmetyki, a gwoździem prezentacji było zastosowanie środka odtłuszczającego na specjalnie przypalonej na zapleczu patelni – jego jakość robi wrażenie. Oczywiście było też losowanie nagród – kosmetyków firmy MIHI.

O firmie, nowym katalogu i produktach wiele by opowiadać. Zainteresowanych zakupem produktów, uczestnictwem w grupie MIHI, a także pracą w tej firmie lub kontaktem z konsultantkami zapraszamy na facebookową stronę lokalnej grupy o nazwie „mihi – moja pasja” (https://www.facebook.com/groups/1341371783355704), a także na oficjalną stronę MIHI (https://mihi.care/pl/n-2-2nd-catalogue-ended).

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński