Zespół Muzyczny WIKTORIA

wiktoria2Zespół Muzyczny WIKTORIA istnieje już od wielu lat. Mamy spore doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez takich, jak: wesela, studniówki, festyny, wieczorki taneczne, dancingi, itp.

Jesteśmy muzykantami z zamiłowania. Zawsze staramy się sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięci naszych klientów. Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę – czy jest to wesele, festyn, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia!

Zespół specjalizuje się w muzyce tanecznej, DISCO POLO, DANCE, BIESIADA oraz przebojach polskiej muzyki rozrywkowej z lat -70, 80, 90, jak i przebojach muzyki współczesnej.

wiktoria1A oto skład Zespołu: Ewa (wokal), Sylwek (wokal, instrumenty klawiszowe) i Robert (wokal, instrumenty klawiszowe).

Muzyka wykonywana jest przez Zespół  w nowych aranżacjach. Jesteśmy znani z bogatej oferty ciekawych gier i zabaw weselnych.

POSIADAMY BARDZO DOBREJ JAKOŚCI SPRZĘT. JESTEŚMY W STANIE NAGŁOŚNIĆ NAWET DUŻE IMPREZY PLENEROWE.

PODCZAS PRZYJĘĆ WESELNYCH BIESIADUJEMY WSPÓLNIE Z GOŚĆMI, PRZYGRYWAJĄC NA AKORDEONIE (robimy krótkie przerwy, a w tle zawsze gra muzyka).

Zapraszamy na naszego Facebooka i stronę internetową Zespołu WIKTORIA.

Kontakt: Ewa Wycech, tel. 511 828 007, e-mail: djmaly76@wp.pl

1 Comment

  1. slawek-slawkowski

    Witam odwiedzających tę stronę . Pomimo iż nie jestem mieszkańcem Sadownego to chciałbym polecić państwu zespół pana Sylwka kilka razy miałem przyjemność współpracy z zespołem między innymi gala :gala muzyki tanecznej muzyki dance i disco polo w Ostrołęce i Białystoku .Zespół zagrał koncert razem z zespołem IMPERIUM,FASTER,OKEJ,BEST. Zaprezentowali się rewelacyjnie zdobyli nagrodę publiczności w Ostrołęce…W tym roku również są naszym gośćmi wystąpią razem z Andrzejem Marcysiakiem(Andree),SUNRISE,MEGAM…..Z pełną świadomością polecam zespół na wszelkie imprezy gwarantowany wysoki poziom….pozdrawiam wszystkich Sławek