W czym tkwi sekret sukcesu?

2014.10.01.1– AGROLA zajmuje się produkcją maszyn rolniczych od 1984 r. Przez ten czas stworzyliśmy produkty na miarę oczekiwań nowoczesnych rolników i sadowników – z dumą opowiada o swoim dziele właściciel firmy p. Zdzisław Niegowski.

Większość z nas zna p. Niegowskiego, który – jak sam podaje – od 1984 roku jest producentem maszyn rolniczych, a siedziba jego firmy, nosząca nazwę AGROLA, znajduje się w Płatkownicy. Firma od początku istnienia postawiła na solidne wykonanie, wysoką jakość i niezawodność swoich produktów, a dzięki oryginalnym rozwiązaniom, współpracy z instytutami badawczymi i użytkownikami maszyn, jej wyroby charakteryzują się doskonałymi parametrami i funkcjonalnością. Głównym profilem działalności jest produkcja: opryskiwaczy sadowniczych, opryskiwaczy polowych, belek herbicydowych i wózków sadowniczych.

Ale w czym tkwi sekret sukcesu firmy?

2014.10.01.2– Aby sprostać oczekiwaniom rolników i sadowników przy projektowaniu i produkcji naszych maszyn stawiamy sobie za cel, aby łączyły w sobie wszystkie cechy, jakie powinien posiadać nowoczesny sprzęt to jest: niezawodność, bezawaryjność, trwałość, nowoczesność, łatwość i bezpieczeństwo obsługi, dbałość o środowisko, estetyczny wygląd i przystępna cena – odpowiada na to pytanie p. Niegowski. – W tym celu łączymy własne wieloletnie doświadczenia z doświadczeniem czołówki światowych producentów podzespołów maszyn rolniczych zaopatrujących nas w najwyższej jakości części, takich firm jak: Annovi&Reverberi, Arag, Bondioli&Pavesi, Lechler, TeeJet, Braglia, Verzellesi. W tym i w systematycznej pracy tkwi cały sekret firmy – dodaje rozmówca.

2014.10.01.4Dowiadujemy się także, że duża gama modeli produkowanego przez Agrolę sprzętu i możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb użytkownika sprawiają, iż nawet najbardziej wymagający rolnicy, czy sadownicy, znajdują w jej ofercie spełniające ich wymagania maszyny. Świadczyć o tym może stale powiększające się grono klientów firmy zarówno w kraju, jak i poza jego granicami, a także uzyskiwane nagrody na międzynarodowych wystawach i targach.

2014.10.01.3Co w przyszłości?

– Nasza przyszłość to dalszy rozwój firmy. Cel i droga do niego, którą obraliśmy i podążamy od lat, okazały się odpowiednie – kontynuuje właściciel. – Obecny rok jest dla nas szczególny, gdyż obchodzimy 30-lecie istnienia naszej firmy. Niedługo, bo jeszcze w listopadzie planujemy zorganizować w naszej firmie uroczyste spotkanie naszych kooperantów i osób zasłużonych dla Agroli, gdyż chcemy im podziękować za wieloletnią współpracę, a jednocześnie tu, na miejscu pochwalić się swoimi osiągnięciami. Natomiast wiosną przyszłego roku zamierzamy zorganizować huczny festyn, również z okazji rocznicy, podczas którego mieszkańcom zaprezentujemy naszą firmę i jej produkty. Festyn odbędzie się w Ośrodku Agroturystycznym BINDUGA w Broku, który jest nierozerwalnie związany z naszą firmą – dodaje rozmówca.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy sukcesów w dalszym rozwoju firmy, a wszystkim zainteresowanym propozycjami handlowymi firmy AGROLA i Ośrodka BINDUGA proponujemy odwiedzenie ich stron internetowych.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst: Sławek Chyliński

Foto: Agrola/sch