BOMAR 2

2015.04.18.10Zgodnie z zapowiedzią, 18 kwietnia w Sadownem uroczyście uruchomiono sklep BOMAR 2.

Sklep jest 191. marketem Grupy PSB-Mrówka, a jego właścicielem jest p. Tomasz Gajewski, który, wspólnie z przedstawicielami PSB, przeciął tego dnia symboliczną wstęgę. Oczywiście nowy sklep wymaga „wsparcia duchowego” – ks. Tomasz Duszkiewicz, jak zwykle, stanął na wysokości zadania i sprawnie dokonał wyświęcenia nowego obiektu. Jeszcze tylko oficjalne przemówienia, w tym włodarza naszej Gminy p. Waldemara Cyrana, i pierwsi klienci mogli osobiście dokonać stosownych zakupów, a było w czym wybierać.

Organizatorzy imprezy nie zapomnieli też o atrakcjach, w tym licytacjach atrakcyjnych akcesoriów i losowaniu nagród głównych dla klientów swojego sklepu. Obok funkcjonował też grill oraz plac zabaw dla dzieci, a przedstawiciele firm handlowych udzielali fachowych porad. Główną atrakcją sobotniego południa był także występ zaproszonego tu specjalnie Zespołu Śpiewaczego SADOWIANKI.

Trochę o PSB:

Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku od kilkunastu lat i zrzesza kilkaset małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski. Grupa PSB tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora „dom i ogród” pod nazwą „PSB-Mrówka”. Ich celem jest uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych. Powstają też mniejsze sklepy detaliczne pod nazwą „Mini-Mrówka”, o powierzchni 300-800 mkw., głównie w miejscowościach gminnych.

Uroczyste otwarcie nowego sklepu w Sadownem spotkało się z dużym zainteresowaniem społeczności, nie tylko lokalnej.

Przypomnijmy – nowy sklep, oferujący głównie materiały budowlane, ale też akcesoria elektryczne, chemiczne, hydrauliczne i inne, zlokalizowany jest przy ul. Łochowskiej 1a (przy trasie K-50 w kierunku Ostrowi Mazowieckiej).

Zachęcamy do odwiedzenia nowego sklepu i skorzystania z jego atrakcyjnej oferty towarowej i cenowej.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński