AUTO SERVICE…

autoservice1-1

w Sadownem zaprasza! Wymiana opon – tanio!

Mechanika pojazdowa, geometria kół, wulkanizacja, diagnostyka, moto części, obsługa i naprawa klimatyzacji, autoholowanie oraz myjnia bezdotykowa.

Pełny zakres usług w zakresie mechaniki pojazdowej oferuje:

***

***

AUTO SERVICE

Wojciech Kukwa

07-140 Sadowne, ul. Kilińskiego 17

tel. 608 737 608

autoservice3Przyjedź, zobacz, napraw lub… popraw standard swojego pojazdu. Przy poważniejszych naprawach – auto zastępcze.

UWAGA! CAŁODOBOWA MYJNIA BEZDOTYKOWA FIRMY KLIMRES!

Programy mycia:

Standardowo myjnie KlimRes wyposażone są w 7 programów:

Program I – Felgi i Owady

Mycie silnych zabrudzeń ciepłą zmiękczoną wodą, niskim ciśnieniem przy użyciu chemii, za pomocą lancy wysokociśnieniowej.

Bardzo ostry środek czyszczący służący do zmiękczenia owadów i zalegającego na felgach brudu. Oprysk na niskim ciśnieniem przy niskim rozcieńczeniu środka.

autoservice2Program II – Piana Aktywna

Nanoszenie chemii z ciepłą zmiękczoną wodą za pomocą lancy wysokociśnieniowej w celu zmiękczenia brudu 30 – 50 bar.

Podobne do programu „Felgi i Owady”, jednak przy użyciu łagodniejszego środka czyszczącego w podobnych proporcjach. Pokrywając pojazd mgiełką piany aktywnej wstępnie zmiękczamy brud na całym pojeździe przed myciem zasadniczym.

Program III –  Mycie Zasadnicze

Mycie ciepłą zmiękczoną wodą z dodatkiem chemii pod ciśnieniem 100 bar za pomocą lancy wysokociśnieniowej.

Podstawowe mycie przy użyciu środka czyszczącego. Środek ten jednak jest bardziej rozcieńczony i wspiera działanie wody pod wysokim ciśnieniem, która zmywa nieczystości z pojazdu.

Program IV – Domywanie Szczotką

Mycie ciepłą zmiękczoną wodą z dodatkiem chemii, niskim ciśnieniem za pomocą lancy szczotkowej (wg technologii autorskiej) 3 – 5 bar.

autoservice5Zużycie środka czyszczącego jest podobne do zwykłego mycia zasadniczego, jednak odpowiednie dozowanie, ilość wody zmieszanej ze środkiem dzięki autorskiej technologii pozwala uzyskać obfitą spływającą razem z zalegającym brudem pianę. Obwód szczotki nie jest połączony z układami wysokiego ciśnienia. Stanowi autonomiczny układ (oddzielny na każde stanowisko zgodnie ze standardem naszych myjni). Pompa Wysokiego Ciśnienia nie bierze udziału w tworzeniu piany myjącej.  Czyszcząc pojazd przy pomocy szczotki z naturalnym włosiem oraz wytworzonej piany możemy domyć każdy zalegający bród.

Program  V  –  Płukanie

Spłukiwanie za pomocą zimnej zmiękczonej wody za pomocą lancy wysokociśnieniowej ciśnieniem 100 bar.

Spłukuje pod wysokim ciśnieniem cały środek myjący pozostały po myciu. Na ten program nakłada się największy nacisk, gdyż niespłukana chemia zostawia zacieki.

Program VI – Woskowanie

Woskowanie ciepłą zmiękczoną wodą pod niskim lub wysokim ciśnieniem za pomocą lancy wysokociśnieniowej (od 8 do 100 bar).

Program ten ma różne działanie w zależności od wybranego środka. Zwykle nakłada warstwę ochronnego wosku na lakier, dzięki czemu kurz i nieczystości nie przylegają do pojazdu.

Program VII – Nabłyszczanie

Spłukiwanie zimną zmiękczoną i uzdatnioną (poddaną procesowi odwróconej osmozy) wodą pod ciśnieniem 100 bar przy pomocy lancy wysokociśnieniowej.

Po użyciu tego programu nie będzie żadnych zacieków na szybach i lakierze. Woda do nabłyszczania nie zawiera zanieczyszczeń, które pozostają na pojeździe po jej wyschnięciu.

Uwaga! Podstawowe mycie – spłukanie już od 1 zł. Automat przyjmuje monety 1, 2 i 5 zł. Elektroniczny licznik pokazuje kwotę pozostałą do wykorzystania.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

autoservice16

autoservice17