Powróćmy do Balu

W minioną sobotę 11 lutego w sadoweńskiej Hali Sportowej odbył się Bal Mistrzów Sportu z okazji 60-lecia Klubu Sportowego „Wicher” Sadowne. Na gości czekała moc atrakcji.

Oprócz pokazu tanecznego formacji SPIN FREEKIES, występu zespołu Podlasie, organizatorzy zaskoczyli wszystkich zapraszając Zespół Exaited. Tuż po oficjalnym rozpoczęciu balu przez Prezesa klubu p. Emila Filipiaka nastąpiła krótka prezentacja działalności Klubu od początku jego istnienia. Historyczne wydarzenia przypomniał p. Ryszard Warda, jeden z pierwszych klubowiczów, który również przedstawił sylwetkę założyciela klubu p. Mieczysława Chmielewskiego.

Po prelekcji głos zabrał Wójt Gminy Sadowne p. Waldemar Cyran, który podziękował Zarządowi Klubu za pracę na rzecz sadoweńskiego sportu, wręczając puchar i list gratulacyjny. Następnie głos zabrała p. Elżbieta Lanc, która podziękowała organizatorom za przygotowanie Balu i dotychczasową współpracę.

Po podziękowaniach, przemowach zaproszonych gości, nastąpiła chwila, w której należało ogłosić wyniki konkursu w trzech kategoriach: najlepszy piłkarz, nadzieja piłkarska, najlepszy siatkarz. Najwięcej głosów w kategorii najlepszy piłkarz zdobył Tomasz Dębkowski, nadzieją piłkarską został Marcin Mianowicz, a najlepszym siatkarzem okazał się Tomasz Jaworski. Wójt Gminy nagrodził również naszych trenerów, bez których rozwój Klubu byłby niemożliwy. Nagrody otrzymali: Sebastian Kowalczyk, Maciej Ojdana, Tomasz Dębkowski, Mariusz Uziębło.

Po oficjalnych uroczystościach, nastąpiła wspólna zabawa przy najnowszych hitach – za odpowiedni repertuar odpowiadał DJ H.X.D. (Kamil Kłosiński). Nie możemy również zapomnieć o sadowieńskim Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, który zajął się częścią gastronomiczną. W trakcie zabawy odbyła się licytacja gadżetów, a zebrane dzięki niej fundusz zostaną przeznaczone na dalszy rozwój Klubu.

***

***

Zdjęcia na stronie https://www.facebook.com/pg/gsadowne/photos/?tab=album&album_id=969720223159224

Tekst/foto: Karolina Klimek