„Na przepustce” w Krakowie

19 marca Ania Szyszka wystartowała w biegu na 10 km w Krakowie. Wywalczyła 3-cie miejsce wśród kobiet.

Silny wiatr nie odstraszył uczestników 14. Krakowskiego Półmaratonu Marzanny i 3. Krakowskiego Biegu z Dystansem „Dla Małych Serc”. Na starcie pierwszego stanęło 3120 biegaczy, drugiego – 939.
Od kilku lat zamiast monotonnych okrążeń Błoń organizatorzy zaproponowali trasę zarówno bulwarami wiślanymi, niedaleko Wawelu, a także urokliwymi zaułkami Starego Miasta.

Kolejna edycja biegu przyniosła także kolejną atrakcję: bieg na dystansie 10 km. Wystartowała w nim Ania Szyszka i wywalczyła trzecie miejsce wśród kobiet z czasem 36:51. Brawo!

Jak zwykle Pani Ania podsumowuje swój udział w biegu:

Cieszę się z tego startu, ponieważ nie byłam kompletnie w formie. Przez 5 dni poprzedzające start nie biegałam, ponieważ miałam poligony nocne, więc brak było możliwości treningowych, ale mimo to coś w tych nogach siedzi i udało mi się zająć 3. miejsce.

Tekst: Sławek Chyliński/Anna Szyszka