Umiemy robić makijaż!

Uczestniczki bezpłatnych warsztatów makijażu firmy AVON wyszły z nich zadowolone i troszkę „zmienione”.

17 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbyły się bezpłatne warsztaty makijażu, które zorganizowały przedstawicielki firmy AVON. Na warsztatach obecna była p. Anna Samsel – Okręgowy Menedżer Sprzedaży Firmy, a prowadziła je p. Hanna Wilińska (kontakt tel.: 603 030 065).

Uczestniczki warsztatów miały okazję sprawdzić na sobie jak prawidłowo wykonać w trzech krokach makijaż, oczywiście pod nadzorem specjalistek i przy wykorzystaniu kosmetyków Firmy AVON. Odbyło się też losowanie nagród, a także przekazano wszystkim informację o możliwości tańszego zakupu produktów firmowych.

A same warsztaty? Uczestniczki twierdziły, że prezentowany proces wykonywania makijażu nie był trudny, choć padało w trakcie wiele pytań. Efekty były widoczne i czasami zaskakujące, ale zawsze na plus. Nowe doświadczenia, zwłaszcza we właściwym prezentowaniu już i tak posiadanej urody, są zawsze wskazane i może uzupełnią nawyki naszych Pań.

W trakcie warsztatów p. Emilia Jóźwik zaprezentowała również fotografie portretowe, które zostały przez nią wykonane podczas II Sadowieńskiego Forum Kobiet. Uzyskały one wysoką ocenę obecnych na Sali Pań.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński