Za nami półmetek wakacji 2019

W pierwszym miesiącu uczestnicy zajęć w GOK Sadowne mogli uczestniczyć w różnorodnych zajęciach – sportowych, rekreacyjnych oraz plastycznych.

Naszym zadaniem było, żeby żadne dziecko na zajęciach się nie nudziło, dlatego staraliśmy się przygotować szeroką gamą aktywności. Na plastyce wykonaliśmy wianki z bibuły, obrazki z kolorowych papierów, a także miski z gliny i ramki do zdjęć z muszelek. Nieodłączną częścią zajęć plastycznych stanowiło również malowanie.

Zajęcia sportowe to przede wszystkim  gry zespołowe na boisku i hali sportowej, w czasie których młodzi mogli nauczyć się współpracy i zdrowej rywalizacji.  Dzieciaki mogły też poprawić swoją kondycję i koordynację poprzez różne ćwiczenia.

Najbardziej urozmaiconymi zajęciami  były gry i zabawy.  W trakcie tych zajęć bawiliśmy się na placu zabaw, rywalizowaliśmy na boisku, ale także spędzaliśmy czas w budynku GOK-u . Mogliśmy wtedy rozwiązywać zagadki, kalambury oraz grać w gry planszowe i zabawy świetlicowe (murarz, kolory, gorąca piłka, zgadnij, kim jestem?, gorące krzesła, powódź itp.).

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: GOK Sadowne