Kronika policyjna 21 – 27 czerwca 2021

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło wielu do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

21 czerwca w m. Węgrów mieszkaniec pow. kaliskiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Daf wykonując manewr cofania najechał na przód będącego za nim pojazdu marki Kia. Nikt nie doznał obrażeń.

22 czerwca w m. Węgrów doszło do zdarzenia drogowego, gdzie ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Iveco podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdowi marki VW w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów i uderzenia w pojazd marki Opel. Kierujący VW w wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Węgrowie.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkanka pow. sokołowskiego, kierując pojazdem Fiat nie zachowała bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami w wyniku czego najechała na tył pojazdu marki Seat. Nikt nie doznał obrażeń.

23 czerwca w m. Sadowne mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Fiat podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierującej VW doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Skodą doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

24 czerwca w m. Łochów mieszkaniec pow. lipskiego, kierując pojazdem marki ciężarowym marki Daf najechał na pojazd marki Ford doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Wrotnów mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Iveco na łuku drogi podczas manewru wymijania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Mercedes. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują do rowerzystów o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

mł. asp. Monika Księżopolska