Kronika policyjna 29 czerwca – 1 lipca 2021

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło wielu do zdarzeń drogowych Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

29 czerwca w m. Zieleniec mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Ford doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Łochów doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel Meriwa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu prawidło jadącemu kierującemu pojazdem marki Opel Astra. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

30 czerwca w m. Łochów doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż mieszkaniec pow. wyszkowski, kierując pojazdem marki VW nie ustąpił pierwszeństwa znajdującemu się na przejściu dla pieszych prowadzącemu rower mężczyźnie w wyniku czego doszło do potrącenia pieszego, który w wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Łochowie.

01 lipca w m. Liw doszło do kolejnego zdarzenia drogowego, podczas którego, jak wynika ze wstępnych ustaleń mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Mitsubishi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Fiatem, który w wyniku doznanych obrażeń, został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Węgrów.

W tym samym dniu w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Opel doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

mł. asp. Monika Księżopolska