Złodzieje nie próżnują!

Internauci informują o okradaniu samochodów na Stacji PKP Sadowne.

Widzimy, że przy Stacji PKP Sadowne każdego dnia zaparkowanych jest wiele samochodów, którymi przyjechały tu osoby dojeżdżające pociągami do pracy w Warszawie. Jak informują internauci i jednocześnie właściciele tych samochodów, nagminnie samochody te są okradane. Ostatnio złodzieje zajęli się katalizatorami, które wycinają z samochodów nawet w biały dzień.

Mieszkańcy tej okolicy, podróżni i kierowcy pojazdów przejeżdżających obok Stacji PKP Sadowne, zwracajcie uwagę na osoby, których zachowanie wskazuje na przygotowanie do tego rodzaju przestępstwa lub właśnie w tej chwili go dokonują. Sama Wasza obecność może spłoszyć potencjalnych złodziei, ale nie bójcie się też zgłaszać takich sytuacji do służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i porządek na naszym terenie.

Komendę Powiatową Policji w Węgrowie i Komisariat Policji w Łochowie prosimy o objęcie szczególnym nadzorem terenu Stacji PKP Sadowne pod kątem zapobiegania przestępczości, w tym włamań i kradzieży do i z samochodów tu zaparkowanych.

Tekst/foto: Sławek Chyliński