Kronika policyjna 28.03 – 02.04.2022

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

28 marca w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Honda, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Iveco. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Szaruty mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Honda doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

31 marca w m. Sadoleś mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Seat nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. W wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

Tego samego dnia w m. Wierzbno mieszkaniec pow. białostockiego, kierując pojazdem marki Suzuki zderzył się z sarną, która wbiegła na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

31 marca w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Hyundai wykonując nieprawidłowo manewr cofania uderzył w przejeżdżający pojazd marki Peugeot. Nikt nie doznał obrażeń.

01 kwietnia w m. Roguszyn mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu. Nikt nie doznał obrażeń.

02 kwietnia w m. Węgrów kierującej pojazdem marki Renault wprost przed jadący pojazd upadło drzewo. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Pogorzelec na pojazd marki VW spadł konar drzewa uszkadzając go. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

mł. asp. Monika Księżopolska