Kronika policyjna 18 – 24 kwietnia 2022

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

18 kwietnia w m. Kamionna mieszkaniec pow. inowrocławskiego, kierując pojazdem marki Toyota zderzył się z sarną, która wbiegła na jezdnię.

W tym samym dniu w m. Ocięte mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Renault również zderzył się z sarną, która wbiegła na jezdnię.

21 kwietnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Mercedes podczas wykonywania manewru wymijania uderzył w pojazd marki Volvo. Nikt nie doznał obrażeń.

23 kwietnia w m. Liw mieszkaniec pow. siedleckiego kierując pojazdem marki Subaru wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z pojazdem marki BMW, który wcześniej podjął manewr jego wyprzedzania. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując ciągnikiem rolniczym marki Ursus nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Renault. Nikt nie doznał obrażeń.

24 kwietnia w m. Kamionna mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki BMW w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka kierującemu Audi doprowadzając do zderzenia. Kierujący Audi w wyniku zderzenia zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem marki Renault, w którego tył uderzył pojazd marki Opel. Pasażerowie BMW i Audi w wyniku doznanych obrażeń zostali przewiezieni do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Łochowie.

W tym samym dniu w m. Sadowne mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota zderzyła się z sarną, która wbiegła na jezdnię.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

mł. asp. Monika Księżopolska