Najszybsza policjantka Maratonu Łódzkiego!

Gratulujemy Pani Moniko i czekamy na kolejne sukcesy biegowe, również – jak w latach ubiegłych – w organizowanych biegach na terenie gminy Sadowne.

Jak podaje Tygodnik Siedlecki na swojej stronie internetowej, asp. szt. Monika Kędziora, kierownik referatu kryminalnego Komisariatu Policji w Łochowie, zajęła pierwsze miejsce w rywalizacji policjantek w 10. jubileuszowej edycji DOZ Maratonu Łódzkiego.

Cytujemy Pana Jastrzębskiego z Tygodnika Siedleckiego: Pani Monika Kędziora swoją przygodę z bieganiem rozpoczęła 20 lat temu. Zaczynała od dystansu 10 km, a z czasem wydłużały się dystanse oraz trasy. Od ubiegłego roku biega na trasach górskich. Na swoim koncie ma już udział w półmaratonie górskim, gdzie zajęła 5 miejsce wśród kobiet. O udziale w maratonie marzyła od dawna. Okazja trafiła się w miniony weekend (24 kwietnia) w Łodzi. Pani aspirant sztabowy dystans 42 km i 195 metrów przebiegła w czasie 3:56:38 i zajęła pierwsze miejsce wśród policjantek.

Jeszcze raz gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów! Zapraszamy też na najbliższy Bieg ku czci bł. ks. E. Grzymały w Sadownem i kolejną Nadbużańską 6 w Rażnach.

Tekst: Sławek Chyliński

Źródła:

– Archiwum Info Sadowne

https://www.tygodniksiedlecki.com/t65983-najszybsza.policjantka.w.polsce.pracuje.w.lochowie.htm

https://www.facebook.com/monika.kedziora.509