Iskry Niepodległej

Multimedialny spektakl – ISKRY NIEPODLEGŁEJ – na Rynku Mariackim w Węgrowie.

O Polakach, którzy zmieniali świat. Zanurz się w świat interaktywnego spektaklu, który znajdziesz w mobilnej przestrzeni przemierzającej całą Polskę.

Multimedialne widowisko będzie prezentowane w dniach od 24 do 26 sierpnia na Rynku Mariackim w Węgrowie. ZAPRASZAMY!

Najnowszy mobilny projekt Biura „Niepodległa” pn. ISKRY NIEPODLEGŁEJ to multimedialny spektakl, którego sceną jest nowoczesna naczepa ekspozycyjna, opowiada o wybitnych Polkach i Polakach.

ISKRY NIEPODLEGŁEJ to mobilne widowisko edukacyjne Biura „Niepodległa”. Wychodząc od sylwetek ojców niepodległości, prezentuje ono opowieść, w którą wpleciono postaci podróżników, sportowców i twórców kultury, wybitnych działaczy społecznych i naukowców, których odkrycia zmieniły świat. Unikalne rozwiązania technologiczne, działając na różne zmysły, w sposób przystępny i atrakcyjny budują niesamowitą opowieść o potencjale naszej polskiej wspólnoty. Widowisko jest wyświetlane w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, dzięki czemu może ono podróżować po całym kraju, a wirtualną opowieść będzie można w najbliższych miesiącach obejrzeć w dziesiątkach miejscowości w całej Polsce.

Projekt ISKRY NIEPODLEGŁEJ sfinansowano z budżetu Państwa w ramach środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mecenasem projektu jest ORLEN. Trasę wspiera Fundacja ORLEN.

Regulamin ISKRY NIEPODLEGŁEJ na stronie https://powiatwegrowski.pl/aktualnosci/wiadomosci-dnia/multimedialny-spektakl-iskry-niepodleglej-na-rynku-mariackim-w-wegrowie.7630/