Nowa siedziba Wydziału Komunikacji

Od dnia 4 października br. Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Węgrowie przyjmuje interesantów w nowej siedzibie, która znajduje się na ul. Piłsudskiego 23 w Węgrowie.

Usprawnienie rejestracji pojazdów i wydawanie praw jazdy, to główne powody, dla których władze Powiatu Węgrowskiego zdecydowały się na modernizację pomieszczeń po dawnej stołówce i przeniesienie tam wydziału. Nowa siedziba dała możliwość stworzenia odpowiednich warunków dla interesantów w obszernym lokalu zaprojektowanym w formie otwartego biura (tzw. open space). Nowoczesna sala obsługi posiada wygodne sofy i kącik dla dzieci. Budynek dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażono w odpowiednie archiwum do przechowywania dużych zasobów archiwalnych wydziału, które są wykorzystywane również w pracy bieżącej.

Godziny przyjęć interesantów:

Poniedziałek-Wtorek-Czwartek: 8.00-16.00

Środa: 8.00-17.00

Piątek: 8.00-15.00

—————————————————————-

Zakres robót przy modernizacji budynku Powiatu Węgrowskiego mieszczącego się na ul. Piłsudskiego 23  na potrzeby nowej siedziby Wydziału Komunikacji i Transportu obejmował m.in.: przebudowę pomieszczeń stołówki i kuchni z przeznaczeniem do obsługi interesariuszy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Węgrowie, roboty rozbiórkowe, roboty murowe, wymianę stolarki drzwiowej, wykonanie tynków i okładzin wewnętrznych, wykonanie posadzek, prace malarskie, przebudowę instalacji centralnego ogrzewania, wykonanie wentylacji hybrydowej, prace związane z instalacją wodno-kanalizacyjną, montaż osprzętu i wykonanie instalacji p.poż.

Wartość inwestycji – 1 307 800,57 zł w tym:

– środki w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – Polski Ład – 850 000,00 zł

– środki z budżetu Powiatu Węgrowskiego – 457 800,57 zł

Katarzyna Gołębiewska – Inspektor ds. promocji Starostwa Powiatowego w Węgrowie