Zmiany, zmiany… dobre zmiany!

Mieszkańcy gminy Sadowne chwalą sobie zmiany jakie zaszły ostatnio w tutejszej podstawowej opiece zdrowotnej.

Jakie zmiany? Ośrodek Zdrowia w Sadownem zmienił właściciela – obecnie funkcjonuje tu filia Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o. o., którego główna siedziba znajduje się w Siedlcach, ul. Niklowa 9. Opinie? Nie ma problemów z wizytami lekarskimi, skierowaniami do specjalistów, podstawowymi badaniami diagnostycznymi, itp., itd. Pacjenci czują się zaopiekowani.

Trochę o CENTRUM…

Jak informują na swojej stronie internetowej https://centrum.med.pl/, Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. prowadząca Przychodnie Zdrowia Centrum to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim, sokołowskim, garwolińskim, wołomińskim, ostrowskim, węgrowskim. Spółka Centrum powstała w 1998 roku z inicjatywy pracowników sektora zdrowotnego. Przychodnie Centrum mają pod opieką 88 000 pacjentów w ramach POZ, ponad 11 000 dzieci w ramach medycyny szkolnej, prowadzonych jest ponad dwadzieścia różnych poradni specjalistycznych.

Piszą o sobie: Posiadamy rozbudowaną bazę diagnostyczną akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia. Prowadzimy pracownie mammografii, RTG oraz tomografii komputerowej, w pełni zautomatyzowane laboratorium analityczne, jak również liczne pracownie diagnostyczne: ultrasonografy najnowszej generacji,  przenośne aparat USG, pracownie do pełnej diagnostyki układu krążenia: test wysiłkowy, 24-godzinne badanie EKG (Holter), 24-godzinne badanie ciśnienia tętniczego, 20 aparatów EKG oraz pracownie endoskopii dolnego i górnego odcinka pokarmowego.

A najważniejsze dla pacjenta? Wystarczy być pacjentem jednej z Przychodni Zdrowia CENTRUM, a zintegrowany system komputerowy pozwoli na skorzystanie z pomocy i wykonanie badań w każdej z kilkudziesięciu placówek Firmy.

Jak funkcjonuje Filia CENTRUM w Sadownem?

Centrum Medyczno – Diagnostyczne Sp. z o.o.

07-140 Sadowne, Kościuszki 82

tel./fax: (25) 675 32 20

Przychodnia czynna:

poniedziałek – piątek  – 7:30-15:00

Punkt pobrań krwi czynny:

poniedziałek, środa, czwartek – 7:30-9:00

Punkt szczepień czynny:

wtorek – 10:00-13:00, piątek – 8:00-12:00

Może więc warto przepisać się do CENTRUM!

Tekst/foto: Sławek Chyliński

Źródło: www.centrum.med.pl